اصفهان، کیلومتر10 اتوبان فرودگاه، خیابان آفاق

درباره ما

گروه صنعتی ماندگار

گروه صنعتی ماندگار در سال 1390 در زمینی به مساحت 1000 متر مربع در اصفهان، کیلومتر10 اتوبان فرودگاه، خیابان آفاق  تاسیس گردید. این شرکت با تکیه بر اصول توسعه مداوم و اتکاء برسیاست مشتری مداری و ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی در صنعت آلومینیوم ایران و با توجه به نیاز روز افزون کشور به سیستم های نوین ساختمانی در خصوص نماهای پیشرفته و درب و پنجره، با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و نیروی انسانی متخصص در زمینه طراحی و محاسبه نماهای مدرن و تولیدات درب و پنجره آلومینیومی، فعالیت می کند. وهمچنین ماندگار جام سپاهان، تولیدکننده انواع شیشه های دوجداره، سه جداره و توزیع انواع شیشه سکوریت و لمینت زیر مجموعه گروه صنعتی ماندگار می باشد. محصولات و خدمات ما نتیجه فرهنگ ما، روش تفکر و خط و مشی های سازمانی ماست که در مرحله اول بر مبنای نوآوری، کیفیت و مشتری مداری پایه گذاری شده است.

خداوند بزرگ را شاکریم که بعد از گذشت 11 سال از فعالیت شرکت ، با سختکوشی و تلاش های مستمر توانسته ایم سهم گسترده و موثری در اجرا و احداث تعداد زیادی از پروژه های مهم و زیرساختی کشور عزیزمان ایران داشته باشیم.باور داشتن به خلاقیت و توانمندی، و بهره گیری حداکثری از منابع داخلی، در کنار استفاده از تکنولوژی نوین و دانش روز، سهم ما را در سازندگی میهن اسلامی قابل اعتنا نموده است. تعهد ما به ارزشهای بنیادین مانند کیفیت، ایمنی و محیط زیست که زیربنای همه فعالیتهای ما در این سالها بوده، موجبات رشد و اعتلای شرکت و اجرای موفق بسیاری از پروژه های ما در داخل و خارج از کشور را فراهم نموده است.
تاکنون به رغم وجود فراز و نشیب های پیش روی، گروه صنعتی ماندگار، با فعالیت روز افزون و تلاش در این عرصه توانسته است در این مسیر، ثابت قدم بوده و حرکت پیش رونده و روبه رشدی را داشته باشد.
ما با اتکا به کارگروهی که با دلسوزی، صمیمیت، انگیزه، عشق و صداقت همراه گردیده توانسته ایم اعتماد کارفرمایان، مشاوران را بخود جلب نموده و توجه آگاهانه مدیریت و کارکنان شرکت را به توسعه پایدار و تعالی سازمانی معطوف کنیم تا همچنان استوار، پر انگیزه، مطمئن و سنجیده، در مسیر اجرای تعهدات شرکت، با کیفیت مطلوب و هزینه معقول در زمان مناسب گام بردارند.بدون تردید دستیابی به چنین دستاوردهای ارزشمندی مرهون کار منسجم و تلاش و زحمات عزیزانی است که در طول این سالیان، با دانش، تجربه و تعهد خود، در فضای پر از چالش های گوناگون، در مسیر تعالی و پیشرفت و تحقق اهداف استراتژیک شرکت گام برداشته اند.

پیام مدیر عامل

استراتژی و چشم انداز

هدف اول و مهم گروه صنعتی ماندگار رضایت مندی و ارتقای مشتری مداری می باشد، که با رعایت استانداردهای کیفی بین المللی در زمینه تولید محصولات و اجرای پروژه ها و همچنین بهره مندی از نیروهای متخصص و کار آزموده، سعی در دستیبابی به این هدف می نماییم.
هدف بعدی مجموعه که از بدو تاسیس سعی در رعایت آن شده ، استفاده از محصولات روز دنیا و همکاری با برندهای مطرح و نیز امکانات مدرن برای پیشرفت هر چه بهتر، در زمینه صنعت ساختمان بوده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پنجره ای ماندگار برای دید برتر