اصفهان، کیلومتر10 اتوبان فرودگاه، خیابان آفاق

بلاگ

نمای اسکای لایت چیست؟

نمای اسکای لایت چیست؟

اسکای لایت یا نورگیرهای سقفی حس یک اتاق و فضا را کاملاً تغییر می دهند. آنها نه تنها نور طبیعی بیشتری را وارد محیط می کنند، بلکه باعث میشوند فضا بسیار باز تر به نظر برسد. در سقف هایی که کوتاه هستند با استفاده از این طراحی ، سقف بلندتر به نظر میرسد. و دیدن آسمان از طریق سقف این حس را ایجاد میکند که در فضای بیرونی هستیم.

نمای کرتین وال

نمای کرتین وال

کرتین وال یا دیوار پرده‌ها درواقع نقش نمای ساختمانی را دارند و می‌توانند به عنوان پوشش درب و پنجره آلومینیومی ترمال ایفای نقش کنند. نمای کرتین وال شیشه ای اغلب توسط قاب های آلومینیومی که با ظرافت شیشه ها را نگاه داشته است، تشکیل می‌شود. علاوه بر این در عین اینکه مانع برخورداری از نور طبیعی نمی شود. مانع ورود نور شدید به داخل ساختمان می گردد.

معرفی شیشه یا جام بالکنی

معرفی شیشه یا جام بالکنی

جام بالکن شیشه‌ای، که به جام تراس هم معروف است.یک افزونه جذاب برای فضاهای باز است که علاوه بر زیبایی، امکاناتی برای بهره‌مندی از فضای بیرونی ارائه می‌دهد

اهمیت بهینه سازی مصرف انرژی

اهمیت بهینه سازی مصرف انرژی

انٰرژی برق یکی از منابع بسیار با ارزش انرژی است که روزانه کارهای زیادی به واسطه ی وجود این منبه با ارزش انجام می شود و تصور این که در دنیایی بدون برق و با تاریکی زندگی کنیم سخت و عذاب آور است.البته باید بدانیم این انرژی کارآمد و مهم مانند هرچیزی ممکن است پایانی داشته باشد یا با کمبود آن رو به رو شویم پس چقدر خوب می شود اگر از آن به طور بهینه استفاده کنیم.

سیستم فریم لس

سیستم فریم لس

نمای فریم لس بدلیل عدم دیده شدن فریم ها در نما ، مورد استقبال سازندگان ساختمان قرار گرفته است و یکی از بهترین گزینه ها در ترکیب با نمای کامپوزیت برای نمای ساختمان میباشد.

زیبایی و کارایی سیستم لولایی

زیبایی و کارایی سیستم لولایی

پنجره های ترمال بریک لولایی، با توجه به مزایای پنجره های آلومینیومی ترمال بریک لولایی به یکی از بهترین انتخاب ها در ساخت و ساز تبدیل شوند. این پنجره‌ها دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند که می‌تواند برای محل کسب و کار یا خانه‌ی شما مفید باشد.