اصفهان، کیلومتر10 اتوبان فرودگاه، خیابان آفاق

معرفی شیشه یا جام بالکنی

معرفی شیشه یا جام بالکنی

فهرست مطالب

جام بالکنی چیست و ساختار آن به چه شکل است؟

جام بالکن یا پنجره بالکنی یک سیستم پوششی زیبای شیشه ای برای بالکن می باشد. با داشتن جام بالکن شما می توانید در تمامی فصول سال منظره ی یکدست شیشه ای را به هر اندازه که می خواهید بدون مانع مشاهده کنید.
سیستم شیشه های ریلی تاشو در هر زمان امکان استفاده از هوای آزاد را برای شما فراهم می کند. در زمان بسته شدن شیشه های متحرک ورود پرندگان و گرد و غبار و حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی مسدود می شود.ساختار سیستم جام بالکن متشکل از دو پروفیل آلومینیوم افقی نصب شده بر روی ساختارهای کف و سقف و دو پروفیل عمودی در دو طرف بالکن است.

ALT BRO
ALT ROYAL

انواع شیشه بالکن

شیشه بالکن نرده‌ای

شیشه بالکن پنجره‌ای (پنجره بالکن)

شیشه بدون قاب( فریم‌لس)

شیشه بالکن تاشو

شیشه بالکن ریلی (کشویی)

شیشه بالکن تاشو

شیشه بالکن تاشو نوعی از شیشه بالکن ریلی است که به شما امکان این رو میده تا شیشه را در گوشه ای کنار هم جمع کنید. پنل‌ها در این نوع به راحتی باز و بسته می‌شوند و فضایی برای تمامی فصل‌ها را برای شما ایجاد خواهد کرد و از پرطرفدارترین نوع شیشه ها است.

شیشه بالکن ریلی (کشویی)

این نوع شیشه در فضای کم هم قابل نصب است اما هرچه فضا کوچک‌تر باشد زمان اجرای پروژه بالاتر میرود. در حالت عادی یک روز زمان می‌برد تا یک شیشه بالکن ریلی راه اندازی شود.

شیشه بالکن پنجره‌ای (پنجره بالکن)

شیشه بالکنی پنجره ‌ای که به پنجره بالکنی نیز شناخته می‌شود دلیل این نام گذاری این است که می‌توان آن را به مانند پنجره باز و بسته کرد.این نوع شیشه بالکنی را می‌توان در زمان دلخواه به راحتی باز و بسته کرد و عایق بسیار مناسبی نیز در مقابل ورود حشرات و الودگی صوتی خواهد بود.

شیشه بالکن نرده‌ای (نرده شیشه‌ای)

به دلیل شفایت شیشه های به کار رفته در نرده های شیشه این نوع نرده مناسب برای اجرا در راه پله ها و فضاهایی است که نور محیط در آن ها اهمیت دارد. شیشه های به کار رفته در نرده شیشه ای تراس از نوع سکریت شده و یا لمینت می باشد.

زیبایی در طراحی

جام بالکن‌شیشه‌ای نه تنها یک ابزار کاربردی است بلکه یک آثار هنری نیز محسوب می‌شود. طراحی‌های زیبا و متنوع آنها، فضای باز را به یک اثر هنری تبدیل می‌کنند. از حفظ منظره تا افزودن زیبایی به فضا، جام بالکن به دلیل ظاهر زیبا و شفافیت خود جاذبه خاصی دارد
جام بالکن‌شیشه ای، یکی از ابتکارات زیبایی و امنیتی در زمینه طراحی فضاهای باز است جام بالکن شیشه‌ای، نه تنها یک عنصر زیبایی‌ در فضای باز است بلکه امکانات و مزایای بی‌شماری را به ما ارائه می‌دهد. از دید شفاف گرفته تا حفاظت از آب و باد، این افزونه جذاب به تجربه لذت‌بخشی از فضای باز تبدیل می‌شود.

جام بالکن چه مزایایی دارد؟

این شیشه های تاشو یک عایق برای صوت و حرارت و انرژی محسوب می شود. همچنین جام بالکن از عبور گرد و غبار و بارش ها جلوگیری می کند و استحکام بالایی (هم پروفیل و هم شیشه) در برابر عوامل خارجی دارد.
شستشو و نظافت جام بالکن بسیار ساده است و شیشه ها از دو طرف قابل تمیز کردن هستند.
از دیگر مزایای جام بالکن می توان به امنیت بالا , عدم قابلیت باز شدن از سطح بیرونی, مدرن بودن, کاربرد آسان و استفاده بهینه از فضا اشاره کرد.

Telegram
WhatsApp
Twitter
Email