اصفهان، کیلومتر10 اتوبان فرودگاه، خیابان آفاق

ویژگی و مزایای پنجره های لیفت اند اسلاید

ویژگی و مزایای پنجره های لیفت اند اسلاید

فهرست مطالب

پنجره لیفت اند اسلاید

امروزه استفاده از پنجره آلومینیومی بسیار گسترش پیدا کرده است که از مهم ترین دلایل آن می توان به سازگاری با ساختمان های متفاوت در کنار عایق بودن و زیبا بودن این سری از محصولات اشاره داشت. یکی از مدل های پنجره آلومینیومی که در بازار عرضه شده است و در دسترس خریداران می باشد را می توان پنجره لیفت اند اسلاید دانست که در مدل های متفاوت در دسترس قرار می گیرد.

پنجره های لیفت اند اسلاید یکی از مناسب ترین گزینه ها جهت داشتن دید کامل از منظره ها میباشند.به دلیل دارا بودن قطر بیشتراین نوع پنجره در مقایسه با انواع کشویی معمولی تحمل وزن بالاتری را داشته و میتوانند شیشه های یک تکه و سنگین را در خود جای داده و در مکان هایی که ویوی از باغ دریا جنگلاستخر و یا نمایی خاص داشته باشید مناسب ترین گزینه پنجره های لیفت اند اسلاید میباشد که از زیبایی مناطر ذره ای نمیکاهند.

پنجره لیفت اند اسلاید همان درب کشویی هست؟

در و پنجره لیفت اند اسلاید (lift and slide) جز درب های مدرنی است که امروز بسیار پر استفاده است و توانسته محبوبیت بسیار بالایی بین افراد پیدا کند. پنجره لیفت اند اسلاید روی دو ریل و چند چرخ سوار شده است، در نتیجه باز و بسته شدن این نوع درب بسیار نرم می باشد.

درب های لیفت اسلاید نوع پیشرفته تری از دربهای کشویی می باشد. حرکت هر دو به صورت کشویی بوده ، جنس شیشه ها در هر دوحالت شیشه سکوریت و نشکن می باشد. اما سیستم لیفت هم عایق پذیری بالایی دارد و هم به لحاظ امنیتی در رتبه ی بالاتری قرار دارد.

چرا که در سیستم لیفت اند اسلایدینگ درب همیشه در حالت قفل قرار دارد مگر اینکه فرد دستگیره را بچرخاند و درب بر روی غلطک ها قرار بگیرد.این موضوع مزیتی است که در درب های ریلی وجود ندارد ،وقتی دربهای کشویی در حالت نیمه باز قرار می گیرند به راحتی می توان آن ها را درون ریل حرکت داد اما این موضوع در مورد سیستم لیفت اند اسلاید صادق نیست و می توان درب یا پنجره را در حالت نیمه باز نیز قفل کرد

مزایای پنجره های لیفت اند اسلاید (lift & slide)

_ نفوذ آب و هوا نسبت به درب های کشویی عایق بالاتری فراهم می کند.
_ عایق بسیار قوی در برابر آلودگی هوا و آلودگی صوت هستند، زیرا در برابر آب و هوا و گرد و خاک بسیار مقاوم اند.
_ درب های لیفت انداسلاید قابل شستشوی کامل هستند و نظافت آنها بسیار آسان است.
_ یکی دیگر از مزیت های این سیستم حالت باز شوی کشویی آن است که باعث می شود فضای کمی را اشغال کنند.
_ بالا و پایین درب لیفت اند اسلاید درزگیر دو گانه وجود دارد که هنگام بسته شدن درب، عایق بسیار قوی ایجاد میکند.
_ باز و بسته شدن بسیار آسان و جابه جایی فوق العاده نرم و روان
_ امکان نصب شیشه ضد گلوله و امکان نصب شیشه های خاص
_ وجود لاستیک های EPDM برای جلوگیری از اصکاک لاستیک هایی که مانع از حرکت پنجره می شوند.

_ و ……

این پنجره ها برای چه مکان هایی مناسب هستند؟

در و پنجره لیفت اند اسلاید برای مکان هایی که ساکنین آن تمایل دارند تا دید بیشتری به منظره بیرون ساختمان داشته باشند، بسیار مناسب هستند، زیرا این نوع درب ها پروفیل کمتری دارند و همین مسئله باعث می شود تا دید به بیرون بیشتر شود.

همچنین این نوع درب ها برای هر نوع مکانی، مثل پذیرایی، بالکن و اتاق خواب مناسب است و برای مکان های کوچک و بزرگ کاربرد دارد.

share
Telegram
Twitter
Email
WhatsApp