اصفهان، کیلومتر10 اتوبان فرودگاه، خیابان آفاق

زیبایی و کارایی سیستم لولایی

زیبایی و کارایی سیستم لولایی

فهرست مطالب

پنجره ترمال بریک لولایی

درب و پنجره آلومینیومی لولایی یکی از متداول ترین سیستم های پنجره آلومینیومی ترمال بریک می باشد که عملکردی بسیار ساده و کاربردی دارد.سیستم پنجره های لولایی با طراحی منحصر به فرد خود به سازه زیبایی چشمگیری افزوده و با ضریب انتقال حرارت پایین اتلاف انرژی را تا `کاهش می دهد. پروفیلهای طراحی شده در این سیستم ضمن امکان انتخاب تیپ پروفیلهای بازشوها به صورت همسان (هم سطح) و مدلهای D, R سهولت در مونتاژ را نیز در بر دارد .
Thermal Break در لغت به معنای شکست حرارتی می باشد که اطلاق این کلمه در صنعت در و پنجره آلومینیوم , به معنای ایجاد یک لایه عایق مابین پروفیل آلومینیوم در قسمت های فریم و لنگه می باشد که مانع از اتلاف انرژی در این سیستم ها خواهد شد . این قطعه سخت که به آن لاستیک پلی آمید گفته میشود توسط ماشین دوخت در بین پروفیل آلومینیومی در اصطلاح دوخت حرارتی میشود.

ویژگی های پنجره لولایی

۱. عایق حرارتی: این نوع پنجره دارای قابلیت عایق حرارتی بسیار بالا است که باعث کاهش مصرف انرژی برای سرمایش یا گرمایش محیط می شود.

۲. مقاومت در برابر رطوبت: پنجره آلومینیومی ترمال بریک دارای مقاومت بالا در برابر رطوبت و زنگ زدگی است که آن را برای استفاده در مناطق با شرایط آب و هوایی مختلف مناسب می کند.

۳. ایمنی: این نوع پنجره دارای قابلیت مقاومت در برابر ضربه و سرقت است که امنیت محیط را افزایش می دهد.

۴. زیبایی: پنجره آلومینیومی ترمال بریک دارای طراحی زیبا و مدرن است که به زیبایی و شکوه محیط کمک می کند.

تاریخچه پنجره ترمال بریک در ایران

در ایران، پنجره‌های ترمال بریک کمتر از یک دهه است وارد بازار شدند. این نوع پنجره‌ها جایگزینی برای پنجره‌های ساده آلومینیومی و نرمال هستند. به دلیل ساختار پنجره‌های ترمال بریک، انتقال حرارت از داخل به خارج و بالعکس کاهش می‌یابد و در نتیجه مصرف انرژی برای سرمایش یا گرمایش فضا کاهش می‌یابد.

مزایای پنجره آلومینیومی ترمال بریک لولایی

۱. عایق بودن کامل تا ۱۰۰%
۲. طراحی متنوع با این سیستم جهت عرض و ارتفاع استاندارد
۳. کاربرد آسان
۴. سهولت در نگهداری
۵. زیبایی
۶. مقرون به صرفه
۷. طول عمر بسیار بالا و عدم نیاز به نگهداری مداوم